ح سیستم تعلیق مثانه پلاستیکی

خودرویی سیستم تعلیق (air suspension) آن است. این سیستم از اجزایی همانند سیبک، فنرها، کمک فنر ها و

اگر به دنبال خودروهای شرکت مرسدس بنز بوده اید باید با عبارت کمک فنر ایرماتیک مرسدس بنز رو به رو شده باشید. قبل از آنکه به عملکردهای کمک فنر ایرماتیک بپردازیم ، نگاه دقیق تری به سیستم کمک فنر معمولی می اندازیم و از وظایفش در خودرو با خبر می شویم.
سیستم تعلیق خودرو در وظایف دیگری مانند هدایت خودرو، شتاب گرفتن آن و همچنین ترمز و توقف خودرو نقش مهمی را ایفا می کند. کننده تعلیق هوا، مثانه لاستیکی، صفحه اصلی کمک فنر جلو جنسیس سدا کمک فنر جلو جنسیس سدان. یکی از مهمترین قسمت های هر خودرویی سیستم تعلیق (Suspension) آن است. این سیستم از اجزایی همانند سیبک، فنرها، کمک فنر ها و …تشکیل شده است که وظیفه اصلی آن اتصال بدنه و چرخ ها به یکدیگر و مدیریت ارتباط بین جاده و خودرو است.

 سیستم تعلیق مثانه لاستیکی پیدایش هیوندای سر پلاستیکی کیت تعمیر هوا بهار

سیستم تعلیق مثانه لاستیکی پیدایش هیوندای سر پلاستیکی کیت تعمیر هوا بهار

خودروهای مدرن و امروزی یا مجهز به کمک فنرهای جداگانه ای می باشند که به سیستم تعلیق و شاسی متصل شده اند یا یونیت ها و کارتریج هایی می باشند که بخشی از استرات خودرو هستند. بعضی از خودروها مجهز به استرات در جلو و کمک فنر جداگانه درکمک فنر یا استرات بر اساس مدل و نوع ساخت خودرو و کیفیت قطعات ، قیمت هایی. اگرچه یک دست چهارتایی کمک فنر ت
عقب می باشند. کمک فنرها و لرزش های ضربه گیر استرات ها با متوقف کردن فنرهای سیستم تعلیق از بالا و پایین رفتن ممتد باعث می شوند که تماس تایرها با زمین حفظ شود. سیستم کمک فنر، چند عملکرد اصلی دارد. اول از همه، کمک فنر به کنترل، قابلیت مانور و ایمنی خودرو کمک می کند. هنگامی که در جاده از مانعی رد می شوید، چه این مانع کوچک باشید و چه به قدری بزرگ باشد که عبور از آن سخت باشد، سیستم کمک فنر ضربه حاصل شده را جذب می کند و کمک می کند که تماس تایرها با سطح جاده حفظ شود.

 سیستم تعلیق مثانه لاستیکی پیدایش هیوندای

سیستم تعلیق مثانه لاستیکی پیدایش هیوندای


Online Service
Live Chat