سیستم تعلیق هوا تهران

سیستم تعلیق هوا تهران کیت تعمیر خودرو

سیستم های تعلیق هوا که در وسایل نقلیه سنگین مانند کامیون، اتوبوس، تریلر و اتومبیل های سواری استفاده می شود، در حال حاضر معمولا در خودروهای اصلی استفاده می شود. سیستم های تعلیق هوایی پیش از این، اساسا چشمه های کویل را با کیسه های هوا جایگزین کردند. سیستم های تعلیق هوایی مدرن شامل اجزای مختلف مانند کمپرسور هوا، خشک کن، خطوط هوایی و الکترومغناطیسی برای ارائه سواری نرمتر و کنترل وسیله نقلیه است. تیم فروش Kaibintech یک درک روشن در مورد سیستم های تعلیق هوا و اجزای آن را فراهم می کند. خرید بخش های تعلیق هوا برای خودرو شما می تواند یک فرایند گیج کننده باشد. در auto-rubbers.com، ما می توانیم راحت برای پیدا کردن تناسب کامل برای خودرو خود را.

سیستم تعلیق هوا

سیستم تعلیق هوا نوعی تعلیق خودرو است که جایگزین چشمه های فولادی مورد استفاده در سیستم تعلیق متعارف با کیسه های هوا / چشمه می شود. یک کمپرسور هوا که یک پمپ الکتریکی است، از طریق یک سری خطوط هوا فشرده، هوا فشرده را به چشمه ها می رساند. سیستم تعلیق هوا نیز شامل یک خشک کن، معمولا به کمپرسور متصل است، برای جلوگیری از ورود رطوبت به چشمه. سیستم های تعلیق هوا کیفیت و راحتی سواری را در اختیار شما می گذارند و به راحتی از سیستم تعلیق متعارف استفاده می کنند. اطلاعات بیشتر در مورد تعلیق هوا به طور دقیق در این لینک: تعلیق هوا چیست؟

انواع تعلیق هوا

تعلیق هوای مخروطی

این نوع تعلیقها اغلب در خودروهای تعلیق جلو استفاده می شود. این سیستم ها مخروطی هستند و تنظیم بیشتری در ارتفاع سواری ارائه می کنند. این سیستم های تعلیق می تواند در مقایسه با سایر تعلیق ها از وزن بیشتری برخوردار باشد و به طور کلی در وسایل نقلیه سنگین استفاده می شود. تعلیق به همین ترتیب نامیده می شود، زیرا دو کیسه هوا با یک ضربه کوتاه متصل می شوند و طراحی به نظر می رسد شب یلدا است.

تعلیق هوای آستین آبی

این نوع چشمه های هوا در وسایل نقلیه دارای یک تعلیق عقب و برای سواری نرمتر مورد استفاده قرار می گیرند مانند وسایل نقلیه لوکس Mercerdes Benz، BMW، Audi، Land Rover پورشه، جیپ، تویوتا، هامر و دیگر موارد زیر:

برای مرسدس: W164 W166 W211 W220 W221 W251 W215 W230 W240 W212
برای BMW: E65 E66 F01 F02 F04 E53 E71 E72 FO7 F11 E61 E39
برای آئودی: A6 (4B، C 5) A6 (C6، 4F) A6 (4F، C6) A8 (D3، 4E) Q7
برای لندرور: Discovery 2 Discovery 3 Range Rover Sport Range Rover (L322)
برای VW: Phaeton Touareg
برای پورشه: Panamera Cayenne
برای تویوتا: Land Cruiser Prado
برای Lexus: GX460 GX470
برای Hyundai: پیدایش
برای GMC: نماینده یوکون
برای Hummer: H2 سری
برای جگوار: Ⅺ سری
برای Bentley Bentley Continental GT

تعلیق هوا آستین نورد

این نوع سیستم تعلیق هوایی در وسایل نقلیه با تعلیق عقب استفاده می شود. آنها در خودروهایی کار می کنند که نیاز به دستکاری دقیق تر مانند خودروهای ورزشی دارند.

تعلیق هوا بر پایه فشار و بر پایه ارتفاع

داشتن یک درک خوب از سیستم های تعلیق هوا مبتنی بر فشار و سواری ارتفاع می تواند به شما کمک کند بین آنها متمایز شوید و می تواند به شما کمک کند اجزای صحیح تعلیق هوا را برای وسیله نقلیه خود خریداری کنید. تعلیق هوا بر اساس فشار فقط به فشار هوا در کیسه ها برای تنظیم خود متکی است. با این حال، سیستم های مبتنی بر سواری شامل حسگر برای نظارت بر ارتفاع سواری است. این سیستم ها همچنین فشار لازم برای رسیدن به هر سطح ارتفاع را حفظ می کنند.

مزایای تعلیق هوا بر سیستم های تعلیق سنتی

1) تعلیق هوا دارای دامنه وسیع تر تنظیم برای ظرفیت بار و سرعت هوا است.

2) تعلیق هوا باعث می شود که چرخه هوا به سطوح مختلف فشرده سازی برسد.

3) تعلیق هوا، سفارشی سازی آسان تعلیق را فراهم می کند. وسایل نقلیه را می توان به سطوح مختلف نرم و سختی تنظیم کرد، بسته به انتخاب شخصی.

4) تعلیق هوا باعث کاهش سایز تایر خودرو می شود.

بهار هوا

بهار هوا، همچنین کیسه هوا نامیده می شود، یک جزء مانند بادکنک بادوام است که به منظور بارگیری ارتفاع خودرو به وسیله بار آن تنظیم می شود. این معمولا از لاستیک و پلی اورتان ساخته شده است. کیسه هوا هنگامی که باد می شود باعث می شود که خودرو سوار بر بالون سوار شود، در حالی که هوا از کیسه هوا برداشته می شود، باعث می شود که وسیله نقلیه سوار بر سوار شدن کم شود. این تنظیمات به کیسه های هوا اجازه می دهد تا رانندگان سوئیچ بین کیفیت مختلف سواری.

مشکلات: نارسایی هوا به هوا معمولا به دلیل سن یا رطوبت در سیستم هوا است. کیسه هوا ممکن است به علت قرار گرفتن در معرض مواجهه با جاده های جاده ای از بین برود.

توجه داشته باشید: کیسه هوا باید به درستی نصب شود در غیر این صورت، ممکن است در برابر قاب خودرو و اجزای دیگر، و در نتیجه شکست زودرس.

کیت های بهار تعلیق

در حالی که جایگزین چشمه های هوا آسیب دیده است، توصیه می شود آنها را به جفت جایگزین کنید. تماس با تیم فروش Kaibintech برای کاتالوگ و لیست قیمت از کیت های تعلیق برای هر مدل و مدل. خرید کیت اسپرت اسپرت به شما یک تخفیف عظیم می دهد.

سیلندر هوا بهار
سوپاپ هوا بهار یک سوپاپ است که در سیستم های الکترونیکی کنترل شده استفاده می شود. این شیرها به ترتیب باز و بسته می شوند و هوا را از کیسه ها آزاد می کنند. این solenoid از طریق یک خط فشار به کمپرسور وصل شده است.
مشکلات: یک solenoid مشکل ساز باعث تعلیق شما در یک موقعیت می شود، در نتیجه منجر به عدم دسترسی به ارتفاع مختلف سواری می شود.

Kaibintech Auto Rubber-Air-Suspension System

Kaibintech Auto Rubber-Air-Suspension System

کمپرسور سوپاپ هوا

سیستم تعلیق هوایی پیش از این شامل یک کمپرسور خارجی برای پر کردن کیسه های هوا بود. امروزه بیشتر سیستم های تعلیق هوا شامل یک کمپرسور برقی است که به قاب خودرو متصل می شود. کمپرسور در هوا بیرون می کشد و هر زمان که لازم باشد، کیسه های هوا را پر می کند. کمپرسور هوا را به کیسه ها از طریق یک سری خطوط هوا فشرده می فرستد. کمپرسور اغلب شامل یک خشک کن برای حذف هر رطوبت در هوا است.
مشکلات: رطوبت در سیستم هوا اغلب در کمپرسور و چشمه های هوا تخریب می شود. شکست کمپرسور نیز ممکن است به دلیل کیسه های هوای ناکافی یا اهرم ها باشد. خستگی هوا خنک کننده اغلب منجر به سوختن کمپرسور می شود.

دریچه سوپاپ هوا

دریچه تعلیق هوا مسئول تنظیم جریان هوا در سیستم تعلیق است. سیستم های تعلیق هوایی مدرن شامل سری دریچه هایی هستند که جریان هوا را کنترل می کنند.

مشکلات: با گذشت زمان، شیر ممکن است مسدود شود یا نشت کند، که بر جریان هوا در داخل سیستم تأثیر می گذارد.

در عین حال، ما همچنین دیگر کیت های تعمیر هوا مانند هوا مانند مثانه لاستیکی (آستین لاستیکی)، چکمه های گرد و غبار، درپوش بطری، ایزولاتور لاستیکی، حلقه های فولادی (همچنین نام حلقه، گیره فولادی، حلقه های حلقه، حلقه های آهن)، مرکزی لاستیک سوپاپ، سر مته، فلزی پیستون، شوک هسته ای با ADS، آلومینیوم پوشش، هیدرولیک Pats (هسته شوک)، سوپاپ مس، پیستون آلومینیومی، مونتاژ جلو جلو، محل جلو، واشر، اتصال لاستی آستین، قطعات هیدرولیک شوک (شوک هسته) سوپاپ سیلندر، فولاد کراوات گرد و غبار و دیگر اجزای دیگر و قطعات جایگزین.

هیوندای پیدایش کیت تعمیر تعلیق هوا تبریز

هیوندای پیدایش کیت تعمیر تعلیق هوا ایران

 

شما همچنین می توانید کاتالوگ خود را در اینجا مشاهده کنید:
https://www.aparat.com/v/I2YQ7
https://www.youtube.com/watch؟v=1POxh0SieWM


Online Service
Live Chat